Ford Transit 350L 2.0 TDCI 130PK L3H2 Dubbelcabine Trend Automaat NW TYPE Airco/Cruise/ 12" Navi/ Camera (Nr. V074)
Eigenschappen
- Merk
- Ford
- Model
- Transit 350L 2.0 TDCI 130PK L3H2 Dubbelcabine Trend Automaat
- Kenteken
- V-074-FO
- Bouwjaar
- 2023
- Datum eerste toelating
- 26-04-2023
- Km-stand
- 15 km
- Maat
- L3H2
- Laadvermogen
- 1.220 kg
- Prijs
- € 39.950 excl. BTW
- Lease
- € 711 per maand op basis van 72 maanden, slotsom 20 %
Laadruimte 2488 x 178 x 190 (L x B x H )
Prijs is rijklaar met fabrieksgarantie
Achterdeuren 270 graden te openen , Navigatie met 12 inch scherm, SYNC 4 met Apple Carplay/Android Auto , FordPass Connect modem , Lane Keeping Aid, Pre-Collision Assist , Grootlichtassistent , Licht- en regensensor , 8-weg bestuurdersstoel met bijrijdersbank,opklaptafel en opbergruimte , Elektrisch verwarmbare voorruit
Parkeersensoren voor en achter , Automatische airco , Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels met dode-hoek spiegels , Laadvloerbescherming , LED Laadruimteverlichting , Met leder bekleed stuurwiel , Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar, Spatlappen achter , ESP systeem met Roll Stability Control
Autojournalisten zijn het er unaniem over eens. De Ford Transit behoort tot de best sturende auto's van zijn klasse. Ook deze Transit heeft de uitmuntende rijeigenschappen die u van een Ford mag verwachten. Op de teller van deze auto staat slechts 10 kilometer. Met zijn dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Geen achterportier bij deze Ford Transit. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Natuurlijk behoren verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Achter het stuur van deze Ford bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Ook is de Ford uitgerust met: verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Afleverpakketten
-
Aflevering nieuw
Het geadverteerde voertuig wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie vanaf de registratiedatum. Prijs is zonder bijkomende kosten dus inclusief mattenset, volle tank brandstof, tenaamstellingskosten enz. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Leasecalculator
Let op! Geld lenen kost geld
Contact
Neem voor een vraag of meer informatie contact met ons op over onze grote voorraad nieuwe en gebruikte bedrijfswagens.
Van der Veen Bedrijfswagens streeft ernaar de informatie met betrekking tot de website up to date te houden , hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend .Disclaimer
- Bedrijfswagens Van der Veen
- Friesestraatweg 257, Groningen.
- www.vdveen.nl
- info@vdveen.nl